Jarosław Konopka Doradca podatkowy

Usługi księgowe

biuro księgowe warszawa

Oferuję, wszystkie typy prowadzenia księgowości:

Sporządzam:

Usługi księgowe na życzenie klienta mogą być prowadzone na oprogramowaniu dowolnego producenta pod warunkiem spełnienia warunków określonych w przepisach o rachunkowości.

Udzielam pomocy w ustaleniu zasad prowadzenia rachunkowości, planu kont. Prowadzę księgowość bieżącą, jak również wyprowadzam zaległości.

Miejsce prowadzenia księgowości i przechowywania dokumentów do uzgodnienia. Dla wygody klientów dokumenty księgowe mogą być odbierane osobiście lub okresowo elektronicznie.

Klient ma zapewnioną reprezentację w Urzędach na każdym etapie postępowania. Kancelaria posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC z tytułu prowadzenia księgowości.

Usługi księgowe dla różnych firm

Świadczymy usługi księgowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw na terenie Warszawy. Prowadzimy księgi rachunkowe oraz pełną księgowość dla firm.

Deklaracje podatkowe

Pomagamy w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych, rozliczaniu PITu i VATu oraz dopełniamy wszelkich formalności związanych z podatkami i księgowością.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego biura księgowego w Warszawie.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i podejmiemy się prowadzenia ksiąg rachunkowych w Twojej firmie!

Usługi księgowe warszawa

ZUS

Pełna obsługa w zakresie obsługi i rozliczeń z ZUS pracodawcy i pracowników:

Kancelaria posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC z tytułu obsługi ZUS.

Kadry i płace

Zapewniamy pełen zakres usług związanych z zatrudnieniem personelu:

Oferuję profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnych form zatrudnienia, wynagradzania kadr i obsługę kadrowo-płacową opartą na wieloletnim doświadczeniu. Świadczę usługi na terenie miasta Warszawa i w okolicach.