Jarosław Konopka Doradca podatkowy Warszawa

Pełna księgowość Warszawa

Czym jest Pełna księgowość?

Pełna księgowość to skomplikowany i bardzo precyzyjny system ewidencyjny, który w szczegółowy sposób ukazuje kondycję finansową przedsiębiorstwa. 

Na kim spoczywa obowiązek prowadzenia pełnej księgowości ?

Obowiązek prowadzenia pełnej księgowości spoczywa w dużym uproszczeniu na osobach prawnych ale należy pamiętać, że może spoczywać także na osobach fizycznych i innych jednostkach prowadzących działalność w większym wymiarze lub wspólnie z osobami prawnymi.

Co musi znaleźć się w księgach pełnej księgowości?

W przypadku pełnej księgowości ujmowane są wszystkie operacje gospodarcze, które miały miejsce w firmie. W księgach muszą znaleźć się informacje dotyczące przelewów przychodzących i wychodzących, transakcji, operacji dotyczących prowadzenia magazynu i wiele innych danych. 

Pełna księgowość Warszawa‒ oferta 

W  mojej kancelarii zapewniam kompleksową pomoc z zakresu pełnej księgowości. Gwarantuję pełne wsparcie, udzielam porad i dbam o to, by wszelkie kwestie dotyczące księgowości w danej firmie zawsze były dopięte na ostatni guzik.

Zapraszam do współpracy! W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu, z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji.